Producent szlachetnej Kostki brukowej

Nasz asortyment udowadnia, że nawet najprostsze,
pozornie zwyczajne materiały budowlane i wykończeniowe są w stanie całkowicie odmienić wizerunek domu i ogrodu.
Jedną z naszych propozycje jest kostka brukowa. Producent tak doświadczony jak my, nie bojący się architektonicznych wyzwań, jest w stanie odkryć nowe pokłady wyjątkowości tego materiału. Dla nas kostka brukowa nie jest jedynie betonowym wykończeniem, ale również artystycznym sposobem zagospodarowania przestrzeni przed domem. Pozwala na ułożenie wzoru o bardzo indywidualnym układzie.
Jednak w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tradycyjne, eleganckie bloczki betonowe oraz kostkę brukową. Dysponujemy także innowacyjnymi materiałami, które w zaskakujący i niezwykle finezyjny sposób ułatwią wykończenie chodnika lub ścieżki.

Betonowe drewno coraz częściej gości w projektach architektonicznych. Łączy ono w sobie trwałość i odporność prefabrykatów z naturalnym, pełnym wizualnego ciepła wyglądem modułów drewnianych. Z tego też względu deski betonowe wykorzystywane są w rozmaitych realizacjach.

W asortymencie firmy Pater właściwe, spełniające najwyższe standardy techniczne materiały odnajdą także Klienci poszukujący płyt brukowych lub pustaków szalunkowych.