Producent szlachetnej
Kostki brukowej

Kostka brukowa betonowa

Dzięki niej, możliwe będzie stworzenie atrakcyjnych wzorów na podjazdach, placach czy terenach wokół firmy. Kostka brukowa betonowa, znajdująca się w naszym asortymencie, dostępna jest w wielu kształtach i wersjach kolorystycznych, co pozwala dobrać ją do wykończenia każdej posesji i terenu.

Kostka brukowa betonowa szlachetna

Kostka brukowa betonowa podlega specjalnym procesom obróbki, poprzez które zyskuje bardziej dekoracyjny charakter niż standardowe wersje. Dzięki temu, kostka szlachetna jest chętnie wybierana jako materiał do wykończenia terenu wokół budynków prywatnych, zapewniając estetyczny wygląd posesji.

Kostka brukowa betonowa melanż

Wielokolorowa kostka należy do wersji dekoracyjnych, które świetnie sprawdzą się jako materiał wykończeniowy terenów wokół firm, placówek, prywatnych domów, a także skwerów miejskich. Kostka brukowa betonowa typu melanż, ze względu na swoje walory estetyczne, jest chętnie wybieranym wariantem do dekorowania nawierzchni rekreacyjnych w ogrodach przydomowych.

Płyty brukowe

W naszym asortymencie przygotowaliśmy płyty brukowe, które dzięki różnorodności wzorów, doskonale sprawdzą się do wykonania m.in. chodnika przydomowego, dopasowanego do stylu elewacji. W ofercie posiadamy także deski betonowe, świetnie prezentujące się jako wykończenie przydomowego tarasu.

Krawężniki betonowe i obrzeża

Aby zapewnić naszym Klientom wszystkie niezbędne materiały brukarskie, w naszej ofercie przygotowaliśmy krawężniki betonowe i obrzeża, pozwalające na wykończenie wszelkich chodników. Wśród nich, dostępne są wersje standardowe oraz nieco bardziej dekoracyjne, m.in. do wykończenia alejek.

Elementy ogrodowe

W naszej ofercie znajdą Państwo elementy ogrodowe, które pozwolą na dowolne zaaranżowanie przydomowej przestrzeni. Przygotowaliśmy m.in. palisady i gazony, dostępne w wielu wariantach, a także donice o różnych rozmiarach i kolorach, pozwalające na udekorowanie ogrodu bądź tarasu.

Nasz asortyment udowadnia, że nawet najprostsze,
pozornie zwyczajne materiały budowlane i wykończeniowe są w stanie całkowicie odmienić wizerunek domu i ogrodu.
Jedną z naszych propozycje jest kostka brukowa. Producent tak doświadczony jak my, nie bojący się architektonicznych wyzwań, jest w stanie odkryć nowe pokłady wyjątkowości tego materiału. Dla nas kostka brukowa nie jest jedynie betonowym wykończeniem, ale również artystycznym sposobem zagospodarowania przestrzeni przed domem. Pozwala na ułożenie wzoru o bardzo indywidualnym układzie.
Jednak w naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko tradycyjne, eleganckie bloczki betonowe oraz kostkę brukową. Dysponujemy także innowacyjnymi materiałami, które w zaskakujący i niezwykle finezyjny sposób ułatwią wykończenie chodnika lub ścieżki.

W asortymencie firmy Pater właściwe, spełniające najwyższe standardy techniczne materiały odnajdą także Klienci poszukujący płyt brukowych lub pustaków szalunkowych.

Pragniemy poinformować Państwa, że realizujemy projekt pt.: „Wprowadzenie innowacji procesowej i produktowej w przedsiębiorstwie Pater Firma A.E. Daniluk Spółka jawna w zakresie produkcji nowych i udoskonalonych elementów betonowych”

Umowa nr: UDA-RPPD.01.03.00-20-0126/17-00 z dnia 28.12.2017 r.
Projekt jest wynikiem przeprowadzonych przez Pater Firmę A.E. Daniluk Sp. j. prac B+R. Zakłada rozpoczęcie produkcji nowych innowacyjnych produktów – innowacyjnej betonowej kostki brukowej i betonowej płyty brukowej, przez przedsiębiorstwo Pater na terenie zakładu w Siemiatyczach-Stacji co stanowi główny cel projektu. przedsiębiorstwach sektora MŚP.

Kolejnym celem projektu jest efektywne zagospodarowanie zalegających odpadów betonowych powstających w procesie produkcyjnym oraz wykorzystanie tanich, zalegających w kopalni surowców typu piasek, zamiast żwirów grubych.

W ramach realizacji projektu zostanie zbudowana infrastruktura do sortowania wykorzystywanego surowca oraz zakupione zostaną maszyny i urządzenia związane z procesem produkcyjnym innowacyjnych wyrobów betonowych.

Przedsięwzięcie o wartości brutto 13 745 152,68 PLN będzie finansowane ze środków własnych przedsiębiorstwa oraz dotacji UE – w tym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 5 577 908,86 PLN.
Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.